Beyin 360 Bütüncül Beyin Sağlığı Merkezi

Bütüncül sorgulayıcı Tıp anlayışı gereği hastalarımız 360° taranarak kendilerine en uygun kişiselleştirilmiş toplam sağlık anlayışı ile tedavi edilmektedir.

Şikayetlerinizin ana kaynağını bulma aşamasında özellikle uğraştığımız dönem, ilk ziyaretiniz ve kontrolünüz arasında geçen dönemdir. Siz kliniğimize gelmeden önce ve kliniğimizde de doldurabileceğiniz ayrıntılı bir soru formu ile sizleri karşılıyoruz.

Bu soru formundan sizinle ilgili; çevreniz, yaşam şekliniz, toksin yüklülüğünüz, beslenme durumunuz, uyku durumunuzdan aile öykünüze kadar ayrıntılı bilgi ediniyoruz. Kısacası sağlık haritanızı çıkarıyoruz.

Sağlık haritanızın çıkarılması aşamasında yapay zekâ tekniklerinden oluşan bir takım değerlendirme araçlarımızla beynimizin ve vücudunuzun 3 boyutlu sağlık tarama incelemelerini yapıyoruz. Ayrıca vücudun enerji ve elektriksel döngüsünü de inceliyoruz.

Özel hastalık alt tiplerine göre gerekli hastalarda beyin emboli tarama tetkikleri ve beyin damar yapısının değerlendirme yöntemlerinden yararlanıyoruz. Ayrıca inme hastalarımızda kaslardaki sertliği azaltma tedavileri sırasında ultrason ve iğne uyarısı tetkiklerinden faydalanıyoruz.